O nás

Sme popredná slovenská firma pôsobiaca v oblasti samoobslužných práčovní.

Už 20 rokov a ako jediná lokálna firma na trhu, poskytujeme našim klientom spoľahlivé služby a zabezpečujeme prístup k modernému a efektívnemu vybaveniu vo vyše päťdesiatich lokalitách v západoslovenskom kraji. Zakladáme si na profesionálnom prístupe, ktorý je každému dostupný. Ponúkame preto systém hotline a možnosť vyprať a osušiť si oblečenie v priebehu hodiny a pol, čo nás robí skvelou voľbou pre študentov, cestovateľov ale aj všetkých zákazníkov, ktorý s nami dlhoročne spolupracujú.

Na našej webovej stránke nájdete ďalšie informácie o našich službách, cenách a aktuálnych ponukách.

Naša historia

Súčasnosť
S počtom XY práčovní sme najväčším prevádzkovateľom samoobslužných práčovní na Slovensku. Pozrite si zoznam našich práčovní.
2017
Platobné terminály
Zavedenie možnosti bezhotovostnej platby, platby kartami sme zaviedli skôr než slovenská pošta.
2014
IPSO
V roku 2005 sme zaviedli nový typ priemyselných práčiek – IPSO.
2001
Začiatky
Rok sme strávili technickou prípravou, hľadaním vhodných priestorov a presviedčaním riaditeľov internátov o potrebe takejto služby.
2023
Prvá kontajnerová práčovňa
Otvorenie prvej verejnej kontajnerovej práčovne v Mlynskej doline so vstupom na ISIC alebo ľubovoľnú platobnú kartu.
2016
Nové typy poschodových práčiek
Začali sme používať nové MAYTAG poschodové práčky so sušičkami – KOMBÁ z Ameriky.
2005
Prvý rok
V roku 2001 sme otvorili prvú práčovňu na internáte Svoradov. Nápad sa ujal a postupne sa samoobslužné práčovne dostali do internátov v Bratislave a okolí.
2000

Náš príbeh

S kamarátmi na internáte sme sa často bavili o tom, aké je to nosiť si špinavú bielizeň domov ako darček svojim rodičom.

Pri našich študijných cestách v zahraničí sme pritom sami často využívali služby, tam úplne bežných, samoobslužných práčovní a tak jedného dňa sme sa ešte ako študenti na vysokej škole rozhodli tento stav zmeniť.

Preto uvítame akékoľvek podnety, aby sme mohli stále zlepšovať naše služby pre Vás.

Jano a Vlado